DJ MUSIC

 

Volám sa Jozef Hric a pochádzam z obce Brezovica. Hudobné meno MUSIC som si dal, keď mi mamka kupila do školy Anglicko – Slovenský slovník a tam sa mi zapáčilo slovíčko MUSIC. Na hudobnú cestu Dj-a som sa dal ako 9 ročný. V 3-ťom ročníku na základnej škole mi napadla myšlienka zorganizovať po vyučovaní diskotéku pre triedu. Vtedy sme spolu s kamarátom hrali prvú akciu :D.

Táto akcia vo mne zanechala pocit, „toto by som chcel robiť“

A tak som sa snažil zdokonalovať techniku, hrával som karnevaly, večierky a rôzne školské akcie. Ako 13 ročný som už mal vlastnú techniku na to, aby sme urobili prvú ozajstnú diskotéku. Starší kamaráti ma oslovoli, či by sme neurobili diskotéku v susednej obci. Bola to výzva, na ktorú nikdy nezabudnem, a tak to začalo. Po úspešnej akcii nasledovala ďalšia a dalšia.

Veľkým skokom bolo pozvanie partie chlapcov zo Šarišského Jastrabia, kde bola prvý krát odohratá diskotéka, žiadna ľudová skupina - iba Dj celú noc.

A tak to postupovalo až dodnes, kde som už pôsobil v rôznych kluboch, kultúrnych domoch a na rôznych spoločenských akciách.

Ku dnešnemu dňu je to 20 rokov čo hudbou zabávam ľudí.

Kedže ovládam hru na akordeón obohacujem svoju hudobnú produkciu aj živou hudbou.

Na žáner hudby sa nešpecifikujem, pretože sa mi páči akákoľvek hudba čo má rytmus.

 

DJ MUSIC:
Ponuka profesionálneho ozvučenia a osvetlenia pre Vaše hudobné akcie skvelým DJ-om (DJ MUSIC). Vaše hudobné akcie Vám zabezpečíme podľa Vašich predstáv na kľúč.
Kontaktujte nás:
0918 404 147
Addresa:
Šarišské Dravce 228.
E-mail: info@djmusic.sk